198 000 AZN - 3 otaqlı mənzil Satılır, Səbail, Bakı
|
|
|
|---|---|
| Mülkün növü | Köhnə tikili |
| Şəhər | Bakı ş. |
| Rayon | Səbail |
| Otaq sayı | 3 |
| Mərtəbə | 9/10 |
| Sahəsi | 90 m² |
| İpoteka | İpotekaya yararlı |
| Təmir | Təmirli |
| Ünvan | İzzət Nəbiyev küç. |
Əmlak haqqında
???? Ümumi sahə: 90 m²
????️ Otaq sayı: 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə
???? Mərtəbə: 9 / 10
???? Kupça: Var
???? Qaz: Var
???? Su: Daimi
⚡ İşıq: Daimi
???? İnternet: Var
❄️ Mərkəzi istilik sistemi və kondisioner
???? İlkin ödəniş: 198.000 AZN
???? Qalıq ipoteka: 47.000 AZN
???? Ümumi dəyər: 245.000 AZN
???? Parking imkanı
???? Şəhər və yaşıllıq mənzərəsi
???? Prestijli bina və sakit ərazi
???? Общая площадь: 90 м²
????️ Количество комнат: 2, переделанная в 3
???? Этаж: 9 / 10
???? Купчая: Есть
???? Газ: Есть
???? Вода: Постоянная
⚡ Свет: Постоянный
???? Интернет
❄️ Центральное отопление и кондиционер
???? Первоначальная сумма: 198.000 AZN
???? Остаток по ипотеке: 47.000 AZN
???? Общая стоимость: 245.000 AZN
???? Парковка
???? Вид на город и зелёную зону
???? Престижный дом и тихий район
????️ Otaq sayı: 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə
???? Mərtəbə: 9 / 10
???? Kupça: Var
???? Qaz: Var
???? Su: Daimi
⚡ İşıq: Daimi
???? İnternet: Var
❄️ Mərkəzi istilik sistemi və kondisioner
???? İlkin ödəniş: 198.000 AZN
???? Qalıq ipoteka: 47.000 AZN
???? Ümumi dəyər: 245.000 AZN
???? Parking imkanı
???? Şəhər və yaşıllıq mənzərəsi
???? Prestijli bina və sakit ərazi
???? Общая площадь: 90 м²
????️ Количество комнат: 2, переделанная в 3
???? Этаж: 9 / 10
???? Купчая: Есть
???? Газ: Есть
???? Вода: Постоянная
⚡ Свет: Постоянный
???? Интернет
❄️ Центральное отопление и кондиционер
???? Первоначальная сумма: 198.000 AZN
???? Остаток по ипотеке: 47.000 AZN
???? Общая стоимость: 245.000 AZN
???? Парковка
???? Вид на город и зелёную зону
???? Престижный дом и тихий район
- Elan: 414096
- Baxışların sayı: 57
- Elanın tarixi:
Copyright © 2018-2026 Binalar.az