6 500 AZN - 2 otaqlı mənzil Kirayə (aylıq), Nardaran qəs., Sabunçu, Bakı
|
|
|
|---|---|
| Mülkün növü | Yeni tikili |
| Şəhər | Bakı ş. |
| Rayon | Sabunçu |
| Məntəqə | Nardaran qəs. |
| Otaq sayı | 2 |
| Mərtəbə | 6/7 |
| Sahəsi | 92 m² |
| Təmir | Təmirli |
| Ünvan | Sea Breeze Resort |
Əmlak haqqında
Mənzil Park-2 də yerləşir.
Mən əla təmirli lazım olan bütün əşyalı və məişət texnikası ilə təmin olunub.100% dəniz mənzərəlidi.Mənzil yalnız ailə ücün verilir.5 ədəd qolbaq və 20 % endirim olan sea breez kartı verilir.6 nəfər rahat qala bilər.
May -3000 azn
İyun 5000 azn
İyul 6000 azn
Avqust 6500 azn
Sentyabr 4500 azn
Bu qiymət tam ay ücündü.
Günlük 7 gündən az verilmir.Günü 250 azn olacaq.
May -3000 azn
İyun 5000 azn
İyul 6000 azn
Avqust 6500 azn
Sentyabr 4500 azn
Bu qiymət tam ay ücündü.
Günlük 7 gündən az verilmir.Günü 250 azn olacaq.
- Elan: 345543
- Baxışların sayı: 60
- Elanın tarixi:
Copyright © 2018-2026 Binalar.az