108 000 AZN - 1 otaqlı mənzil Satılır, Ramana qəs., Sabunçu, Bakı

Daşınmaz Agentliyi

Vasitəçi

(051) 229-XX-XX

Nömrəni görə bilmək üçün klik edin

Mülkün növü Yeni tikili
Şəhər Bakı ş.
Rayon Sabunçu
Məntəqə Ramana qəs.
Sənədi Muqavilə
Otaq sayı 1
Mərtəbə 6/10
Sahəsi 60 m²
Ünvan Ramana qəsəbəsi

Əmlak haqqında

???? TƏCİLİ SATILIR – Ramana qəsəbəsində münasib qiymətə mənzil!

???? Ünvan: Ramana qəsəbəsi
???? Mərtəbə: 6 / 10
???? Sahə: 60 m²
???? Otaq: 1 otaq
???? Təmir: Podmayak (təmirsiz)
???? Sənəd: Müqavilə (Kupça hələlik yoxdur)
???? Qiymət: 1800 AZN / m² (Ümumi: 108.000 AZN)

???? Yeni tikili binada yerləşir
???? Geniş və işıqlı plan
???? Sakit və rahat məhəllə
???? İnfrastruktur yaxınlığında
???? Ətrafda məktəb, market, dayanacaq və s. mövcuddur

???? Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.

???? Ofis xidmət haqqı: 1%

  • Elan: 303547
  • Baxışların sayı: 18
  • Elanın tarixi: 12 yanvar 2026
  • Yenilənmə tarixi